3 marca 2018

Podsumowanie najkrótszego miesiąca

Siedzę z kubkiem kawy, owinięta w ulubiony koc i przeglądam zdjęcia z poprzedniego miesiąca. Nie ma ich za wiele, ale dopiero przed momentem uświadomiłam sobie, że jednak sporo się wydarzyło. Luty, pomimo mniejszej ilości dni był bardzo intensywny - nie tylko pod względem pracy, ale również spotkań ze znajomymi. Wykonałam dwie sesje zdjęciowe i zebrałam zamówienia na kolejne miesiące, zaplanowałam wyjazd nad morze prawdopodobnie w kwietniu/maju, w zależności kiedy dostaniemy od firmy auto do celów prywatnych, przekonałam się kto w pracy jest moim sprzymierzeńcem, kto pod warstwą surowości i wyniosłości ukrywa w sobie mega sympatyczną i zabawną osobę, z kim najlepiej wybrać się na zakupy, a kto chowa w domowej spiżarni najlepsze wino na świecie. Były chwile gorsze, kiedy się załamywałam i miałam wszystkiego dosyć, chciałam się poddać. Na szczęście promienie słońca wychylające się zza chmur oraz nadchodząca w powietrzu wiosna pomogły mi się pozbierać. Razem z początkiem marca poczułam się zdecydowanie lepiej. Ten miesiąc zawsze był takim przełomowym po zimowych smutkach. Być może to skutek zbliżającej się mojej ulubionej pory roku albo tego, że to miesiąc moich urodzin. Ewentualnie jedno i drugie.

A jak Wam minął luty? 


Udostępnij:

6 komentarzy:

 1. Świetny post! Mi luty minął dobrze ;)
  Bardzo ładne zdjęcia :)

  Zapraszam CAKEMONIKA :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Luty miną mi genialnie, większość czasu zajęły podróże :D
  Wiosna trochę ostudza mój zapał, roztopy to nie jest moja ulubiona pora, ale plany na lato podpowiadają mi, że warto o cierpliwość.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szczęście mamy marzec, a on przynosi nadzieję, na lepsze dni :))
  Ciekawe zdjęcia :)
  Fajnie,że masz zaplanowany wyjazd nad morz, ja jadę w sobotę :D

  Ja też Botoksu nie oglądałam, a Kobiety Mafii to dla mnie kolejny Pitbull, nic nowego w zasadzie,dużo przemocy,parę fajnych scen, ale wszystko w takim samym klimacie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że u Ciebie był to intensywny okres :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi luty zleciał tak szybko, tak samo było ze styczniem. ^^
  Też lubię wiosnę i też mam urodziny za miesiąc. :DD

  OdpowiedzUsuń
 6. Sesje to coś co uwielbiam najbardziej, lubie tego typu wpisy! I mam nadzieję, że takiej 'prywaty' będzie więcej i więcej :)

  OdpowiedzUsuń