Wycieczkowo | Warszawa - blog MAŁEJ złośnicy

21 czerwca 2017

Wycieczkowo | Warszawa

Nigdy nie lubiłam Warszawy. Nie czułam ani grama chęci, aby tam pojechać. Nawet jadąc na koncert Block B., nie byłam specjalnie podekscytowana wizją spaceru po Warszawie. Ot, jarałam się jedynie, że zobaczę idoli. We wtorek, po długich awanturach i kombinowaniu jak osioł pod górę udało mi się załatwić wolny dzień w pracy i wybrałam się ze swoją drugą połówką oraz jego siostrą na eleganckie zadupie pod samą stolicą. Z racji, że siostra miała długie badania, my wybraliśmy się na spacer po parku Łazienkowskim, potem podjechaliśmy również na Stare Miasto. 
I wiecie co? Ale było łaaaaaadnie. Serio, pierwszy raz naprawdę podobało mi się w Warszawie i żałowałam, że nie mamy więcej czasu. Wprawdzie zdjęcia wyszły średnio, bo robiłam je w samo południe, a wiadomo, że to najgorsza pora na fotografowanie - mimo to, kilka prezentuje się w miarę spoko. Ogólnie wypadłam z formy i moje zdjęcia wyglądają okrutnie, ale no... w wakacje się poprawię, obiecuję! 


5 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdjęcia Ci wyszły, nie wiem czego od nich chcesz! :D Takie wyjazdy są super, chciałabym zobaczyć Warszawę, nigdy nie byłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś do mnie nie przemawiają, ale mnie nigdy nie podobają się własne zdjęcia haha

   Usuń
 2. Mi to się chyba nigdy w Warszawie nie spodoba ;D Nie cierpię tego miasta i basta! ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie pierwszy raz się podobało, ale jeśli o mieszkanie tam i przebywanie na dłużej to raczej bym nie chciała :D Wolę swoje Tychy <3

   Usuń
 3. Ja byłam w tym tygodniu w Warszawie w poniedziałek i we wtorek, uwielbiam to miasto, chociaż niestety jest bardzo zatłoczone, jak na stolicę wypadło, ale spacery rankiem i wieczorkiem jak najbbardziej należą do przyjemnych.

  Super zdjęcia i pogoda ładnie dopisala :)

  OdpowiedzUsuń