Powitanie jesieni - blog MAŁEJ złośnicy

29 września 2017

Powitanie jesieni

Od zawsze uwielbiałam jesień i niesamowicie się cieszę, że już nadeszła. Widok kolorowych drzew, opadających liści czy ich szelest pod stopami, gdy wracam z pracy sprawia, że od razu mój humor skacze w górę. Z przyjemnością ubieram swetry, kurtkę czy grubszą bluzę. Mam ochotę spacerować cały dzień. Na szczęście dostałam w październiku trochę wolnego, więc będę mieć nareszcie okazję wykorzystać piękno jesieni i utrwalić ją na zdjęciach. Myślałam nawet na jakimś fotograficznym projektem jesiennym, ale nie wiem czy byliby chętni. Co o tym myślicie? 

Póki co zrezygnowałam ze zmiany pracy. Pozostanę w empiku do końca roku, bo przynajmniej mam stałą posadę, lubię tę pracę i znajomych. Poza tym idzie sezon świąteczny i nie mam pewności kto potrzebuje pracowników na stałe, a kto na ten krótki okres, a nie chcę ryzykować i zostać po świętach bez niczego. Empik ma swoje wady, denerwuje mnie sposób w jaki się tam zarządza, ale lepsze to niż wymyślanie czy kombinowanie jak osioł. Poza tym... trzeba skorzystać ze zniżek pracowniczych na świąteczne prezenty! 

Wybraliśmy się wczoraj na króciutki spacer, pstryknęłam parę zdjęć, ale zaczynało się robić ciemno i zimno, a moja druga połówka już mi marudziła. Mam cały wolny weekend, więc może wyciągnę kogoś na spacer i nadrobię jesiennych zdjęć. A póki co uciekam pisać opowiadanie i grać! 


3 komentarze:

 1. Ja też od zawsze uwielbiam jesień, szczególnie taką jaka od kilku dni jest u mnie - słoneczna, ale w powietrzu da się wyczuć tę jesienną atmosferę :)
  Moja mama właśnie tak by się nacięła przy zmianie pracy - potrzebowali kogoś tylko do końca grudnia, na szczęście w porę wyszło na jaw, że to nie jest stała praca. Dlatego warto poczekać, zwłaszcza że lubisz tę pracę.
  Jak zwykle zachwycam się zdjęciami *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Każda praca ma swoje wady i zalety, także jeśli jeszcze nie wariujesz przez pracę w Empiku to faktycznie warto poczekać i zacząć rozglądać się za czymś nowym po nowym roku :)

  Jak zwykle - przepiękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń