Spacerowo | Słupsk - blog MAŁEJ złośnicy

2 września 2017

Spacerowo | Słupsk

Chmury i zimno za oknem zmieniło nam nieco plany. Wypad na plażę odpadł, bo przecież do wody nie wejdziemy, a siedzieć w piachu w taką pizgawę to żadna przyjemność. Po długich rozmyślaniach doszliśmy do wniosku, że podjedziemy do najbliższego miasta na spacer, obiad i obkupienie się w najnowsze magazyny biznesowe, bo przecież nie byłabym sobą, gdybym nawet w czasie urlopu nie odwiedziła empiku. 

Słupsk odwiedzałam drugi raz w życiu. Za pierwszym razem miałam może z osiem lat i byłam tam na wakacjach z chrzestnym. Od tego czasu minęło szesnaście lat, więc jeżdżąc po mieście zastanawiałam się czy cokolwiek sobie przypomnę z tamtego okresu. Nope. Każde miejsce było dla mnie zupełnie obce, ale zapewne wiele się też zmieniło od mojej ostatniej wizyty. 

Nie zwiedziliśmy całego miasta, bo i czas mieliśmy ograniczony. Pospacerowaliśmy trochę po centrum, napstrykałam mnóstwo brzydkich zdjęć, bo wena opuściła mnie razem z piękną pogodą, także nie oczekujcie zbytnio cudów po załączonych do postu fotografiach. Generalnie miasto bardzo ładne, dużo parków i ciekawa architektura. Tylko ludzie wydawali się tacy dziwni, a na każdym rogu napotykałam gromadki osiedlowych dresów. Być może takie moje szczęście, że wszędzie trafiam na Januszy Biznesu ( Dres A próbował wmówić Dresowi B, że za colę 0.5l zapłacił 16 zł i nie ma dla niego reszty ). 

Do końca urlopu pozostało nam jeszcze 5 dni. Pogoda ma być nadal brzydka, więc musimy jakoś zaplanować sobie ten czas, aby nie zmarnować urlopu. Pozostawiam Was teraz z moimi paskudnymi fotkami i uciekam spać.
8 komentarzy:

 1. Robisz takie piękne zdjęcia, że aż zazdroszczę bo sama nie mam motywacji, aby oczyścić mój aparat z kurzu ;(
  Słupsk wydaje mi się być pięknym miastem, a kojarzy z Robertem Biedroniem, którego szanuję i jest super fajnym człowiekiem :D
  Wróciłam w końcu! Czekałam na 1 września xD.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tramwaj! <3 moje szynowe serce jest ucieszone :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie tam, nigdy nie miałam okazji zwiedzić tego miasta :) Niedźwiadek zdobył moje serce zdecydowanie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. O nieeee, jak mnie tu dawno nie było. I jak jest tu pięknie <3 Zdjęcia -magiczne.
  Skoro masz urlop nie pozwól żeby pogoda popsuła plany. To będzie udany wyjazd, zobaczysz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety pogoda potrafi płatać figle.
  Nie byłam nigdy w tym mieście, ale spacerek w takim miejscu może być naprawdę przyjemny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzy mi się, żeby prezydent Robert udzielił mi kiedyś ślubu. To jest jedyny wyjątek, w którym na takowy się zgodzę. :D
  A tak poważnie - bardzo ładna architektura, miasto na pewno warte zwiedzenia :)

  OdpowiedzUsuń