29 listopada 2017

Listopad w obiektywie


Kolejny miesiąc minął w mgnieniu oka. Do końca roku pozostał miesiąc, co oznacza też koniec mojej współpracy z empikiem. Wydarzenia ostatnich dwóch tygodni sprawiły, że nie mam ochoty więcej spędzać czasu z takimi ludźmi. Szkoda czasu na rozpisywanie się. Decyzja podjęta, teraz ubiegam się o pracę w zawodzie.

Po wielu miesiącach zdecydowałam się na założenie własnej strony internetowej i nawiązanie współpracy z zakresie fotografii. Powoli zaczyna się wszystko kręcić, kilka osób się zgłosiło do mnie na sesje, także w przyszłym roku zamierzam to jeszcze aktywniej kontynuować. 

Wydarzyła się jedna, niesamowita rzecz. Mikołaj w tym roku był u mnie wcześniej i obdarował mnie cudowną, kilkutygodniową kulką szczęścia. Dopiero się u nas aklimatyzuje, więc bądźcie cierpliwi - w następnym poście poświęcę czas na przedstawienie Wam najcudowniejszej istotki na świecie. 

Z listopada mam niewiele zdjęć, chciałabym w grudniu nadrobić, ale przy moim grafiku to może być trudne. 

5 komentarzy:

 1. Powodzenia w rozwijaniu pasji! Naprawdę uwolnienie się z toksycznej sytuacji w pracy to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić, ja tak zrobiła i w nowej pracy jest o wiele lepiej i w końcu nie czuję strachu jak mam tam iść. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super są te zdjęcia!
  Sama szukam kogoś, kto zrobilby zdjecia pamiątkowe mi i mojemu chłopakowi. Problem tylko w tym że ja jestem tak niefotogeniczna, że brak słów. I jest ciężko coś z tym zrobić.😂

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale klimatyczne ujęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zakochana w drugim zdjęciu <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne fotografie ;) wielu klientów Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 blog małej złośnicy , Blogger