10 lutego 2018

#february

Luty rozpoczął się dość intensywnie. Niestety, tylko i wyłącznie pod względem pracy, gdyż mieliśmy przebudowę całego salonu, co poskutkowało tym, że przez tydzień niemal nie opuszczałam sklepu. Byłam jedynie wdzięczna kierowniczce, która uwzględniła moją prośbę i dała mi nocne zmiany. Pracowałam bez ekipy budowlanej, walniętej pani architekt czy dyrektorki, narzekającej na wszystko. Także do chwili obecnej próbuję wrócić do siebie, bo organizm po kilku nockach przestawił mi się na inny tryb życia. Na szczęście od poniedziałku rozpoczynam już normalne zmiany. W lutym mam już umówione dwie sesje zdjęciowe, na przyszły weekend. W powietrzu wiszą kolejne dwie, ale terminy wciąż nie są dokładnie dopięte, także nie nastawiam się. Równie dobrze mogą one przejść na marzec. Po ostatniej sesji z Jolą moja skrzynka odbiorcza zapełniła się co mnie niesamowicie cieszy.

Dostaliśmy również info, że niedługo będziemy mieć do dyspozycji auto służbowe do celów prywatnych, a co za tym idzie - już mamy listę miejsc, które chcemy zwiedzić. Wakacji w tym roku nie planujemy, dlatego krótsze wycieczki objazdowe są dla nas super opcją. 

CZY WY TEŻ TĘSKNICIE JUŻ ZA WIOSNĄ?! 

7 komentarzy:

 1. Bardzo tęsknię i oby przyszła jak najszybciej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cały komentarz wcięło O_O... kurcze...

  OdpowiedzUsuń
 3. Cho do mnie do pracy, jak znasz trochę angielski to dobrze Ci pójdzie! I po 16:00 będziesz wolna. I w weekendy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam zawsze wolałam pracować na nocki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to po tych nockach musisz się zregenerować :) To auto służbowe to super opcja, mam nadzieje że wszelkie wycieczki będą udane!

  tak, ja też tęsknie i uż nie mogę się jej doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię zimę, zwłaszcza tę z puchem za oknem, który aktualnie w małopolsce jest:)Znam bardzo dobrze system nocek;) Powodzenia i siły!

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak, tak, tak! Tęsknię za wiosną i chcę, żeby przyszła jak najprędzej!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 blog małej złośnicy , Blogger