Blogowe zmiany + wycieczkowo | Kraków - blog MAŁEJ złośnicy

20 maja 2018

Blogowe zmiany + wycieczkowo | Kraków

Długo zastanawiałam się co zrobić z blogiem. Sumienie mnie zżerało, że praktycznie mnie tu nie ma, ale nie potrafiłam podjąć decyzji o usunięciu strony. Za bardzo bym żałowała. Dopiero dzisiaj uznałam, że jest jedno wyjście z całej sytuacji. Czas na określenie jednej, jedynej kategorii bloga. Fotografia. Od zwykłych, codziennych zdjęć, przez podróże, aż po sesje zdjęciowe. Tego i tak było najwięcej, w związku z tym zrobiłam małe porządki w postach, usunęłam to co niepotrzebne, a zostawiłam jedynie tytuły dotyczące zdjęć. I tak, blog małej złośnicy zamienił się w złośnica fotografuje

Dziś zarzucę Was kilkoma momentami z Krakowa. Kolejny raz ominęłam zajęcia na uczelni, prosząc się o kłopoty i ruszyłam na wycieczkę. Wrzucę między innymi szyld pewnej kawiarni, której uwaga... nie polecam. Jeśli chcecie napić się dobrej, porządnej kawy - idźcie w inne miejsce! Dla lepszego efektu zachęcam do powiększania zdjęć :)

6 komentarzy:

 1. Masz oko, zawsze Cię będę chwalić.
  A widzisz, ja miałam nieco odwrotnie, bo brakowało mi typowego pisania blogowego. W pewnym momencie blog stał się stricte podróżniczy, choć wcale nim miał nie być. Adres nawet zobowiązywał... "w drodze donikąd" Teraz nowe miejsce w sieci całkowicie mnie satysfakcjonuje, ogarnęłam ten chaos i nieład w głowie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super fotografujesz! Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia :) Są takie jasne i przejrzyste :) Dla takich ujęć warto poświecić zajęcia na uczelni :D Ja też od niedawna fotografuję, ale jestem jeszcze laikiem... Mogę zapytać jaki masz sprzęt i jakiego obiektywu używasz oraz w czym wywołujesz zdjęcia? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :D
  Bardzo ładne widoki, zazdroszczę :D

  Zapraszam :D Odwdzięczam się za obserwacje:D
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pozytywna zmiana i piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Koniecznie! Moi bliscy przeżywają to samo xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Och, Kraków to cudowne miasto! Bardzo lubię tam wracać :) mam też ulubioną kawiarnię :Wesoła Café, którą Ci gorąco polecam :)

  OdpowiedzUsuń