8 lipca 2018

Niedzielne migawki

Po bardzo intensywnym czerwcu i pierwszym tygodniu lipca, w końcu rozpoczęłam ponad tygodniowe wolne. Czuję się jakbym rozpoczynała urlop! A przecież wyjazd na wczasy dopiero za 36 dni. Na samą myśl o tym czuję zapach morza. Póki co, napawam się okolicą i możliwością czytania książek. Kończę już drugą książkę w tym miesiącu, na półce czeka kolejne pięć. Zdecydowałam, że każdego miesiąca będę czytała inny gatunek, teraz padło na kryminały. Pod koniec miesiąca zapewne zrobię podsumowujący post, również dla samej siebie, aby pokazać sobie ile jestem w stanie poświęcić czasu na przyjemności. 

Pierwszy dzień wolny spędziłam na spacerze z psem, a potem na rodzinnym grillu. Piękna pogoda, pełen relaks. Wyjątkowo jestem zadowolona z dzisiejszych zdjęć, a modelami były zwierzęta i kwiatki, czyli to co uwielbiam najbardziej! W końcu odkryłam piękną kolorystykę zdjęć, zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i teraz pewnie wszystkie zdjęcia natury będę miała właśnie w tym stylu. A przynajmniej do czasu odkrycia czegoś innego. Zostawiam Was z dzisiejszymi perełkami i lecę kończyć książkę. Ostatnie zdjęcia motyla to zdecydowanie moje ulubione! A Wam, które najbardziej przypadło do gustu? 

7 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia! :) Takie filtru jeszcze nie widziałam i jestem pod wrażeniem. Przerabiasz zdjęcia w jakimś specjalnym programie? :)

  W ogóle jestem w szoku, że psiaki tak chętnie patrzą w obiektyw! Mój pieseł jak tylko widzi, że kieruję w niego aparat to ucieka jak ma długie nogi XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Również nadrabiam kwestie czytelnicze. Piękne ujęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zdjęcia! Mi najbardziej podobają się te z psiakiem, udanego odpoczynku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyszły Ci te zdjęcia, masz oko do makro.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam zdjęcia natury, a oglądając te twoje od razu poczułam, że mamy lato. W kwestii książek - polecasz coś z tych kryminałów? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne fotografie jak zwykle :) Super ujęłaś kadry, a czwarte zdjęcie dosłownie zaparło mi dech w piersiach! Też bym chciała mieć takich modeli :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Normalnie jestem zakochana w Twoim psiaku <3

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 blog małej złośnicy , Blogger