Cieszyn | Fotorelacja - blog MAŁEJ złośnicy

12 listopada 2018

Cieszyn | Fotorelacja

Muszę przyznać, że weekendowe plany tak bardzo się pozmieniały, że moje dwa zaplanowane wcześniej posty zostały przesunięte w czasie o co najmniej tydzień. Ale będą! 
Na dzisiejszy dzień było kilka różnych pomysłów i nie wiem czemu, decyzja padła na Cieszyn. Było przyjemnie, ciepło i ładnie (póki nie minęliśmy granicy, do dupy). Generalnie spacer nam się bardzo udał, ale jak zobaczyłam zdjęcia... Nie wiem, nie miałam chyba dnia ani weny do fotografowania, a po obróbce podobają mi się jeszcze mniej niż wcześniej. Mimo to, pokażę Wam co nie co z dzisiejszego dnia. 

Byliście w Cieszynie? Też uważacie, że po czeskiej stronie jest brzydko i ponuro, a po polskiej stronie uroczo i ładnie? Miałam zamiar Wam pokazać różnice, ale serio - moje zdjęcia to lejący się z obiektywu smutek. Zupełnie nie uchwyciłam tego co zamierzałam. Wprawdzie im dłużej na nie patrzę tym bardziej uważam, że są w porządku - aczkolwiek to nie to, no. Ale obiecuję, że kolejna fotorelacja będzie o wiele piękniejsza - prosto z Wrocławia!
7 komentarzy:

 1. Oooo! Ja mieszkam w Cieszynie!
  Powiem Ci, że bardzo sobie dobrze poradziłaś fotograficznie. Cieszyn - zarówno Polski jak i Czeski są trudnymi miastami do fotografowania. Wszystkiego jest dużo (okropnych reklam szczególnie, dajcież spokój) i ciasno. Bardzo dobra robota.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przez Cieszyn tylko przejeżdżałam, kilka razy ale nigdy nie wpadłam na to żeby się tam zatrzymać. A szkoda, często tak jest, że gnamy do ściśle określonego punktu, nie zwracając uwagi na urokliwe miejsca po drodze. Chciałabym to kiedyś zmienić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto! Chociażby po to, aby polską stronę obejrzeć. Jest naprawdę uroczo i ładnie!
   I zgadzam się. Przez ciągły pośpiesz zapominamy o tym co ważne i tym, co nas omija.

   Usuń
 3. Nie opublikowało mi komentarza... :( No cóż, zostawiam w takim razie same pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie byłam nigdy w Cieszynie, ale uchwyciłaś bardzo fajny klimat na zdjęciach! Uwielbiam jak obrabiasz zdjęcia! Na pewno będę wracać na Twojego bloga :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie na post o nowościach serialowych. W tym Bojack Horseman i Atypical, W.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie cudowne zdjęcia! ,,Siupnij se" skradło moje serce :D

  OdpowiedzUsuń