Wycieczkowo | Wrocław - blog MAŁEJ złośnicy

18 listopada 2018

Wycieczkowo | Wrocław

Niedzielny poranek zamierzałam spędzić na sesji zdjęciowej, a skończyło się odsypianiem wczorajszego wieczoru i walką z bólem głowy. Ze względu na zdrowie, zrezygnowałyśmy ze zdjęć rano. Udało mi się na szczęście usiąść do komputera, także mam dla Was kilka zdjęć z pięknego Wrocławia. Z każdym kolejnym wyjazdem, zakochuję się w tym mieście coraz bardziej. Koniecznie muszę się tam wybrać na dłużej niż jeden dzień. Dziś nie ujrzycie u mnie zdjęć z rynku, bo pomimo tego, że na nim byłam to doszłam do wniosku, że pokażę Wam nieco inne miejsca. 

Post oczywiście musiałam podzielić na dwie (oby nie trzy) części, ze względu na ilość fotografii jakie chciałam Wam zaprezentować. Pogoda nam dopisała, było słonecznie, chociaż temperatura była minusowa. Pewnie dlatego też czuję się nieco osłabiona, mam katar i pobolewa mnie głowa. Na szczęście czekają mnie dwa tygodnie wolnego, więc mam czas na wykurowanie się. 

8 komentarzy:

 1. Ach, ja również chcę wrócić do tego miasta na dłużej niż dzień. Byłam w tamtym roku i tak samo jak Ty, zakochałam się w nim na zabój. Byłam na pokazie fontann i to zdecydowanie jedna z rzeczy, których nie zapomnę. Coś magicznego. Piękne zdjęcia, Kochana!:) Te ptaszki szczególnie urokliwe. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wrocław to jedno z moich ulubionych miast. Pięknie je uchwyciłaś!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki przepiękny ten Wrocław ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wrocław jest piękny! Ja też uwielbiam to miasto i każdorazowo bardzo chętnie tam wracam :) Pogoda, choć mroźna, dopisała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O! Ciekawe czy na moście wisi jeszcze moja kłódka?:P Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Miasto, które chciałabym zwiedzić.
  Piękne zdjęcia.

  Życzę zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wrocław jest piękny, ale jeszcze nigdy nie byłam. Mam zamiar to zmienić w przyszłe wakacje :) uwielbiam Twoje zdjęcia. Dodawaj więcej haha

  OdpowiedzUsuń